فایل فارسی - قوانین

قوانین

رعایت کلیه قوانین زیر برای فروشندگان و کاربران الزامی است .

کاربرگرامي پيش از عضويت در فایل فارسی و استفاده از امکانات ارائه شده در سایت ، ضمن خواندن کامل و دقيق قوانين و سياست سايت نسبت به عضویت آن اقدام نمائيد. اين قوانين جهت جلوگيري از هرگونه سوء استفاده و کلاهبرداري احتمالي ضمن احترام، بين سايت و اعضاء تنظيم گرديده است و پذيرش اين قوانين به معني ثبت نام و استفاده از سايت توسط کاربر مي باشد.

- عنوان، توضیحات و محتوای فایل، نباید مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد.

- فایل‌ها متعلق به فروشنده کالای مجازی(کاربر آپلود کننده فایل) باشد یا اینکه مشکل حقوقی در فروش به غیر نداشته باشد. بنابراین از آپلود فایلهایی که دارای قوانین رعایت کپی رایت هستند خودداری کنید .

- فقط افرادی که به سن قانونی (18سال) و بالای آن رسیده باشند می تواند عضو سایت شوند و از خدمات آن استفاده کنند.

- فایل ها ، مقالات و پروژه هایی که در سایت قرار می دهید با مالکیت خودتان باشد، در صورت اثبات عدم مالکیت فایل از سایت حذف و در صورت تکرار دوباره ی آن اکانت شما مسدود می شود. (فایل فارسی برای حمایت و پشتیبانی از عرصه علم و دانش، از پذیرش هر گونه پایان نامه اجتناب خواهد کرد)

- مسئولیت محتوا و مالکیت فایل‌های آپلود شده به عهده کاربر فروشنده است و فایل فارسی هیچ مسئولیتی در این باره ندارد.

- در صورت کشف محتوای نامربوط با عنوان فایل یا محتوای بی‌کیفیت، فایل حذف خواهد شد و در صورت تکرار حساب فروشنده مسدود خواهد شد.

- حذف فایل یا مسدود شدن حساب کاربری پس از تذکر به کاربر و درخواست توضیحات انجام می‌پذیرد. در صورت عدم ارائه توضیحات قابل قبول حساب کاربر مسدود شده و کاربر توانایی ورود به حساب خود را نخواهد داشت.

- فایل فارسی متعهد می شود اطلاعات خصوصی کاربران را حفظ و نگهداری کند و برای دیگر اشخاص فاش نکند ، به استثنا مواردی که به موجب قانون مجبور به انجام این کار می باشد.

- فایل فارسی با هرگونه فعالیت مخرب و اسپم به شدت برخورد خواهد نمود و در صورت تخلف اکانت متخلف را با همه موجودی آن مسدود می سازد و سعی می کند مبالغ مشکوک را به حساب افراد واریز کننده برگشت دهد. بدیهی است که فرد خاطی دیگر مجاز به استفاده از خدمات سايت نمی باشد .

- فایل فارسی مجاز است تا در صورت مشاهده هرگونه اکانت جعلی که برای خراب کاری یا تست در سیستم ایجاد شده اند، یا اکانت هایی که یک ماه از عضویت آنها گذشته است ولی فعالیتی صورت نگرفته، بلافاصله اقدام نموده و اکانت مربوطه را مسدود یا حذف نماید.

- فایل فارسی متعهد می‌شود فایل‌های کاربران را فقط در صورت خرید مورد استفاده قرار دهد.

- فایل فارسی اختیار تام برای حذف فایل‌های کاربرانی دارد که قوانین و مقررات سایت را رعایت نکرده باشند.

- استفاده از سرویس سايت در وب سایت هایی که محتوای غیر قانونی ، غیر اخلاقی ، مبتذل ، توهین آمیز ، تهدید کننده ، افترا آمیز و همچنین توهین به نژاد و دسته خاصی از مردم کرده باشند غیرمجاز است ودر صورت آگاهی حساب کاربری طرف مسدود خواهد شد.

- پس از طی مرحله عضویت در سايت ، سايت اطلاعات وارد شده شما را به بررسی و تأئید میکند، وپس از تائید  از کاربر اسکن کارت ملی را درخواست می کند و نیز شماره حساب و شماره کارت وارده در سایت باید هم نام کاربر عضو شده باشد.

- در صورتی که کاربری محصولاتی برخلاف قوانین سایت با عناوین دیگری به فروش برساند در صورت احراز تخلف علاوه بر مسدود سازی درگاه و اکانت کاربری کلیه مسئولیت های تخلف مربوط به پذیرنده می باشد و سايت هیچ تعهد و مسئولیتی در این قبال متعهد نمی گردد.

- اگر کاربری تمایل به ادامه فعالیت در وب سایت ما را نداشته باشد می تواند با ارسال تیکت حساب کاربری خود را متوقف کند ، سايت حساب کاربری موردنظر را متوقف می کند ولی به منظور نگهداری جزئیات کاربران و تراکنش های آن ها پایگاه داده های خود را حفظ می کند.

- اگر هرگونه خسارت ، جریمه ، مجازات و یا مسئولیت های دیگر ناشی از نقض این توافقنامه متحمل کاربر شود بازپرداخت و جبران آن تماما بر عهده خودکاربر بوده و سايت هیچ گونه مسئولیتی را عهده دار نمی شود، علاوه بر این اگر این نقض موجب وارد شدن خسارت به خود سايت شود ، کاربر خاطی موظف به جبران خسارت وارده طبق براورد هایی که در سايت انجام می گیرد است.

- سايت اطلاعاتی را در حین تراکنش ها و عملیات بانکی از مشتریان خود جمع آوری می کند که در موارد زیر از آنها استفاده خواهد کرد : 1. حل و فصل اختلافات و مشکلات ناشی از تراکنش های ناموفق و موفق 2. جلوگیری و شناسایی فعالیت های غیرمجاز ، مخرب و مشکوک 3. ارائه سرویس ها و خدمات جدید بر اساس نیاز کاربران

ارسال شده در تاريخ 1393/10/10 17:49